NEWSLETTER
Adres E-Mail
Sprzęt Cardio Domowy bieżnie rowery i cykloergometry trenażery eliptyczne trenażery wioślarskie rower spinningowy Sprzęt Siłowy Domowy atlasy ławki Akcesoria hantle, sztangielki, zestawy obciążenia gryfy akcesoria fitness wykładzina, maty inne Sprzęt Cardio Light Commercial cykloergometry trenażer eliptyczny trenażer wioślarski rowery spinningowe Sprzęt Siłowy Light Commercial ławki stanowiska akcesoria PLIKI DO POBRANIA Informacja RODO
Copyright © York Fitness

SPRZĘT CARDIO DOMOWY

Bieżnie firmy York Fitness umożliwiają trening chodziarski i biegowy na najwyższym poziomie. Zastosowane w nich systemy amortyzacji imitują bieg po trawie niwelując ryzyko kontuzji wynikające z nierówności terenu. Wszystkie dostępne modele wyposażone są w ciche, mocne silniki prądu stałego, które zapewniają płynność i komfort ćwiczeń oraz gwarantują długą żywotność bieżni.

Rowery i cykloergometry firmy York Fitness to nowoczesne urządzenia, w których zastosowano system oporu magnetycznego lub elektromagnetycznego, charakteryzujące się bardzo cichą i płynną pracą. Rowery zostały wyposażone w przejrzyste i intuicyjne w obsłudze komputery ze zróżnicowanymi programami treningowymi, motywacyjnymi oraz testami wydolności.

Trenażery eliptyczne to swoiste symulatory biegu umożliwiające zarówno trening kondycyjny jak i wzmacniający. Firma York Fitness dołożyła wszelkich starań, aby trening na trenażerze był nie tylko przyjemny ale przede wszystkim bezpieczny. Stabilna i wytrzymała konstrukcja urządzeń oraz antypoślizgowe podpory stóp gwarantują komfort i bezpieczeństwo treningu a zróżnicowane funkcje komputerów zapewniają doskonałą zabawę amatorom domowego joggingu.

Trenażery wioślarskie to najbardziej ogólnorozwojowe, a przez to jedne z najbardziej efektywnych urządzeń do treningu aerobowego. Są doskonałą propozycją zarówno dla amatorów treningu wzmacniającego jak również wytrzymałościowego oraz dla wszystkich marzących o pozbyciu się zbędnych kilogramów.

 Rowery spinningowe umożliwiają przeprowadzenie bardzo efektywnego treningu aerobowego, o większej intensywności niż w przypadku rowerów treningowych. Trening w dużym stopniu wpływa na lepszą ogólną wydolność i kondycję całego ciała, polepszenie wydolności układu krążenia, usprawnienie wydolności ukłądu oddechowego i wzmocnienie mięśni nóg, pośladków i brzucha.  Model SB 300 przeznaczony jest do użytku domowego.