NEWSLETTER
Adres E-Mail
Sprzęt Cardio Domowy bieżnie rowery i cykloergometry trenażery eliptyczne trenażery wioślarskie rower spinningowy Sprzęt Siłowy Domowy atlasy ławki Akcesoria hantle, sztangielki, zestawy obciążenia gryfy akcesoria fitness wykładzina, maty inne Sprzęt Cardio Light Commercial cykloergometry trenażer eliptyczny trenażer wioślarski rowery spinningowe Sprzęt Siłowy Light Commercial ławki stanowiska akcesoria PLIKI DO POBRANIA Informacja RODO
Copyright © York Fitness

SPRZĘT CARDIO LIGHT COMMERCIAL

Cykloergometry rower LC Pionowy i LC Poziomy, to nowoczesne urządzenia posiadające klasę użytkową "S", przeznaczone do lekkich zastosowań komercyjnych i publicznych. Zastosowano w nich trwały system oporu magnetycznego. Do treningu zachęca możliwość podłączenia urządzeń z systemem iOS i Android i korzystanie z aplikacji iConsole.  

Trenażer eliptyczny LC,  jest urządzeniem z klasą użytkową "S" i jest przeznaczony do lekkich zastosowań komercyjnych i publicznych. Posiada system oporu magnetycznego z 16-stopniową skalą jego regulacji. Możliwość połączenia blutooth z urządzeniami z systemem iOS i Android i korzystania z aplikacji iConsole.

Trenażer wioślarski LC  jest urządzeniem typu light commercial posiadającym klasę użytkową "S". Zastosowano w nim system oporu magnetycznego z 16-stopniową możliwością jego regulacji. Na uwagę zasługuje zastosowany system EasyFolding, który umożliwia bardzo wygodne złożenie przy użyciu jednego pedału.

 Rowery spinningowe umożliwiają przeprowadzenie bardzo efektywnego treningu aerobowego, o większej intensywności niż w przypadku rowerów treningowych. Trening w dużym stopniu wpływa na lepszą ogólną wydolność i kondycję całego ciała, polepszenie wydolności układu krążenia, usprawnienie wydolności ukłądu oddechowego i wzmocnienie mięśni nóg, pośladków i brzucha.  Modele SB 7000 i SB 9000 przeznaczone są zarówno do użytku domowego, jak i light commercial.