NEWSLETTER
Adres E-Mail
Sprzęt Cardio Domowy bieżnie rowery i cykloergometry trenażery eliptyczne trenażery wioślarskie rower spinningowy Sprzęt Siłowy Domowy atlasy ławki Akcesoria hantle, sztangielki, zestawy obciążenia gryfy akcesoria fitness wykładzina, maty inne Sprzęt Cardio Light Commercial cykloergometry trenażer eliptyczny trenażer wioślarski rowery spinningowe Sprzęt Siłowy Light Commercial ławki stanowiska akcesoria PLIKI DO POBRANIA Informacja RODO
Copyright © York Fitness

OBCIĄŻENIA

TALERZ ŻELIWNY 1,25 KG

o średnicy 2,54 cm i wadze 1,25 kg. Odpowiedni do wszystkich gryfów i ławek z obciążeniem talerzowym z oferty firmy York.

TALERZ ŻELIWNY 2,5 KG

o średnicy 2,54 cm i wadze 2,5 kg. Odpowiedni do wszystkich gryfów i ławek z obciążeniem talerzowym z oferty firmy York.

TALERZ ŻELIWNY 5 KG

o średnicy 2,54 cm i wadze 5 kg. Odpowiedni do wszystkich gryfów i ławek z obciążeniem talerzowym z oferty firmy York.

TALERZ ŻELIWNY 10 KG

o średnicy 2,54 cm i wadze 10 kg. Odpowiedni do wszystkich gryfów i ławek z obciążeniem talerzowym z oferty firmy York.

TALERZ ŻELIWNY 20 KG

o średnicy 2,54 cm i wadze 20 kg. Odpowiedni do wszystkich gryfów i ławek z obciążeniem talerzowym z oferty firmy York.


Artykuły powiązane z kategorią:

… o motywacji do treningu w domowym zaciszu

Jeśli osiągnąłeś w swoim życiu punkt, w którym Twoje zdrowie, kondycja fizyczna lub wygląd nie są takie jak kiedyś, a coś wewnątrz Ciebie mówi „tak dalej być nie może”, prawdopodobnie zaczniesz wkrótce poszukiwać najlepszej i najbardziej efektywnej metody osiągnięcia formy, którą miałeś kiedyś. Wszyscy możemy wskazać wiele powodów, dla których nie... czytaj dalej »

... o treningu siłowym

 

 

Trening siłowy był do tej pory domeną kulturystów niemniej zalety tego typu treningu zostały uznane za wartościowe dla wszystkich, również tych, którzy pragną usprawnić proces spalania kalorii i tkanki tłuszczowej. Udowodniono, że ciało człowieka z dobrze rozwiniętą strukturą mięśniową zdolne jest do spalania większej ilości kalorii w trakcie codziennych czynności, niż ciało... czytaj dalej »