NEWSLETTER
Adres E-Mail
Sprzęt Cardio Domowy bieżnie rowery i cykloergometry trenażery eliptyczne trenażery wioślarskie rower spinningowy Sprzęt Siłowy Domowy atlasy ławki Akcesoria hantle, sztangielki, zestawy obciążenia gryfy akcesoria fitness wykładzina, maty inne Sprzęt Cardio Light Commercial cykloergometry trenażer eliptyczny trenażer wioślarski rowery spinningowe Sprzęt Siłowy Light Commercial ławki stanowiska akcesoria PLIKI DO POBRANIA Informacja RODO
Copyright © York Fitness

AKCESORIA

Hantle, sztangielki, zestawy żeliwne to akcesoria wspomagające i uatrakcyjniające zarówno trening cardio jak i siłowy. W tej kategorii produktów znajdą Państwo wszystko to, co określane jest mianem wolnych ciężarów, zarówno gotowe zestawy obciążeń jak również poszczególne elementy, z których można skompletować pożądaną kombinację.

Obciążenia znajdujące się w ofercie firmy York Fitness wykonane są z dużą starannością i dokładnością, posiadają gładką powierzchnię i zachowują deklarowaną wagę. Mają średnicę 2,54 cm i dostępne są w sześciu wagach od 0,5 kg do 20 kg. Są odpowiednie do wszystkich rodzajów ławek i przystawek firmy York Fitness.

Gryfy proste i łamane to nieodzowne akcesoria treningu siłowego. Gryfy proste służą głównie do wyciskania ciężaru – podstawowego ćwiczenia na mięśnie klatki piersiowej i barków, natomiast łamane używane są do treningu bicepsów i tricepsów. Wszystkie gryfy z ofery firmy York Fitness są gwintowane, mają średnicę 2,54 cm, posiadają nakrętki. Wszystkie są również delikatnie moletowane, co pozwala na bezpieczny, mocny chwyt.

 Akcesoria fitness to szeroka oferta akcesoriów treningowych w skład których wchodzą: piłki gimnastyczne, gumy do ćwiczeń, wałki, obciążenia, ściskacze itp.

Maty i wykładziny. W tej kategorii mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą mat i wykładzin pod sprzęt oraz mat do ćwiczeń.

Inne.  W tej kategorii produktów znajdą Państwo akcesoria do pomiaru tętna.