NEWSLETTER
Adres E-Mail
Sprzęt Cardio Domowy bieżnie rowery i cykloergometry trenażery eliptyczne trenażery wioślarskie rower spinningowy Sprzęt Siłowy Domowy atlasy ławki Akcesoria hantle, sztangielki, zestawy obciążenia gryfy akcesoria fitness wykładzina, maty inne Sprzęt Cardio Light Commercial bieżnie cykloergometry trenażery eliptyczne trenażer wioślarski rowery spinningowe Sprzęt Siłowy Light Commercial ławki stanowiska akcesoria
Copyright © York Fitness

SPRZĘT CARDIO LIGHT COMMERCIAL

 Bieżnia elektryczna T-II z linii 7000  jest urządzeniem z klasą użytkową "S" i jest przeznaczona do ograniczonych czasem zastosowań komercyjnych i publicznych. Świetnie sprawdzi się wszędzie tak, gdzie z uwagi na publiczne wykorzystanie przepisy prawa nakładają wymóg użytkowania sprzętu klasy S (studio), ale trening nie jest prowadzony w trybie ciągłym i średnie dzienne użycie sprzętu nie przekracza 4 godzin. Polecane zwłaszcza do szkół, hoteli, pensjonatów, spa itp.

Cykloergometry rower LC Pionowy i LC Poziomy, to nowoczesne urządzenia posiadające klasę użytkową "S", przeznaczone do lekkich zastosowań komercyjnych i publicznych. Zastosowano w nich trwały system oporu magnetycznego. Do treningu zachęca możliwość podłączenia urządzeń z systemem iOS i Android i korzystanie z aplikacji iConsole.  

Trenażery eliptyczne X-I i X-II z linii 7000, są urządzeniami z klasą użytkową "S" i są przeznaczone do lekkich zastosowań komercyjnych i publicznych. Posiadają system oporu elektromagnetycznego z szeroką 40-stopniową skalą jego regulacji. Zasilane zarówno z sieci elektrycznej, jak i z generatora uniezależniają od źródeł prądu, co zwiększa możliwość adaptacji urządzeń do potrzeb obiektu. Intuicyjne w obsłudze pozwalają na komfortowy trening.

Trenażer wioślarski LC  jest urządzeniem typu light commercial posiadającym klasę użytkową "S". Zastosowano w nim system oporu magnetycznego z 16-stopniową możliwością jego regulacji. Na uwagę zasługuje zastosowany system EasyFolding, który umożliwia bardzo wygodne złożenie przy użyciu jednego pedału.

 Rowery spinningowe umożliwiają przeprowadzenie bardzo efektywnego treningu aerobowego, o większej intensywności niż w przypadku rowerów treningowych. Trening w dużym stopniu wpływa na lepszą ogólną wydolność i kondycję całego ciała, polepszenie wydolności układu krążenia, usprawnienie wydolności ukłądu oddechowego i wzmocnienie mięśni nóg, pośladków i brzucha.  Modele SB 7000 i SB 9000 przeznaczone są zarówno do użytku domowego, jak i light commercial.